РанОК: домашні обов’язки кота

18 Квітня 2019

Кожен домашній кіт, як і будь-який інший повноправний член сім’ї, відчуває внутрішню необхідність виконувати свою частину домашніх обов’язків. Людина не завжди розуміє це, але завжди з вдячністю відчуває на собі результати допомоги. На сайті «Тутка» склали жартівлий список котячих обов’язків.

Господарські обов’язки кожного кота:

Кіт мусить відсипатися за господаря, усіх його родичів, друзів і сусідів.

Кіт зобов’язаний захищати людину від кімнатних рослин.

Кіт має підтримувати господаря в формі, змушуючи його постійно рухатися по квартирі, згинатися, збираючи ручки, олівці, шкарпетки і т. д.

Кіт мусить міцно тримати зубами ручку або олівець, поки господар намагається писати.

Кіт постійно зобов’язаний проводити ревізію в холодильнику, навіть якщо людина цього не хоче. Якщо вона не хоче цього робити, отже, вона щось там ховає, і з цим чимось треба гарненько розібратися, а потім вже притягнути до відповідальності саму людину.

Кіт повинен вночі щогодини перевіряти, чи не заповзла під ковдру людині якась змія.

Кіт час від часу мусить тренуватися для непередбаченого циркового виступу. Саме тому він повинен періодично влаштовувати польоти під куполом дому, стрибки з гардини на люстру й назад та всілякі інші викрутаси.

Кіт мусить допомагати людині застеляти ліжко, уважно спостерігаючи, щоб під простирадлом не залишилося жодних предметів.

Кіт має пам’ятати, що сон для людини – це марне витрачання часу, тому побачивши людину, яка спить, треба одразу її розбудити, стрибнувши їй на живіт, а ще краще на голову.

Кіт зобов’язаний щоранку нагадувати людині старе прислів’я: «Хто рано встає, тому Бог дає». І чим раніше встане людина, тим більше їй (а заодно і коту) дасть Бог.

Кіт мусить ділитися з людиною всім, що у нього є. Постійно віддавати частину хутра на утеплення одягу та підлоги і викидати половину їжі з миски.

Кіт має співати пісні, щоб втішити людину. Навіть якщо пісні сумні.

Кіт має обов’язок перевіряти, чому хтось не закрив шафу або тумбочку і не засунув шухляду.

Кіт повинен відганяти від людини погані сни. Якщо він помітить, що господар крутиться в ліжку, то неодмінно мусить стрибнути людині на голову і почати відганяти погані сни й кошмари.

Кіт прагне знати, що знаходиться у всіх коробках і пакетах. І на особистому досвіді переконатися, наскільки там зручно і добре перебувати.

Кіт має зобов’язання під час сну людини приглушувати зовнішній шум, голосно муркочучи під вухом.

5

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter