РанОК: 20 емоційних світлин чоловіків, присутніх на пологах. ФОТО 18+

03 Лютого 2019

Фотографка Кірсті Перез знайшла чудову тему для своїх фотографій: емоції та почуття чоловіків у момент народження їх дітей, – розповідає Big Picture.

«Зазвичай, чоловіки можуть полагодити практично все у цьому світі, але тільки не тут. Тут їм доводиться бути на задньому плані, коли саме їх жінка несе всю тяжкість та біль. Більшість мовчать і стійко переживають ситуацію. Вони не показують свої емоції. Не панікують. Але нервуються, переживають. Інколи я дивилась їм у очі, щоб заспокоїти їх, щоб дати їм зрозуміти, що з їх коханою все буде гаразд. В такі моменти розмови не потрібні», – каже Кірсті.

2

Читати ще

Коментарі

Марьяна

Шкода що нема фото з нашого роддому, де чоловік з смартфоном в мягкому кріслі сидить, поки жінка по стінкам повзає)) в мене так не було але акушерка казала що частенько буває. Посидить, новини почитає, всетаки не одну годину чекати малюка

Катя

А мені акушерка розказувала, шо був один тип, прийшов, кросворди рішав в кріслі. Жінка просила в аптеку сходити і потерти поясницю, то кривився і матами її крив. А коли акушерка зробила зауваження йому, то сказав шо "Ви всі за*бали, нах воно мені нада" і забрався пішов. Так шо тати різні бувають ((((

Антон

Ибо нехер нас тащить на роды! Я хочу видеть свою женщину красивой и ухоженой, зачем мне это? Потом как я её хатеть буду, если увижу вот это все в крови и хрен знает чём???? Испокон веков бабы сами рожали и ничево!

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter