«Пунш Дракули» та «чортова» митниця: як студенти СНУ відсвяткували Хелловін. ФОТО

31 Жовтня 2019

Текст і фото: Аліна ХОЛБАН

Напередодні Хелловіну, 30 жовтня, студенти-культурологи СНУ ім. Лесі Українки влаштували яскраву костюмовану вечірку в найкращих традиціях всесвітньо відомого свята. Захід відбувся у центральному корпусі вишу.

Перед входом в аудиторію відвідувачів зустрічала «чортова» митниця: декілька студентів групи КУЛ-24 превіряли у гостей наявність «чортячих» документів – масок, диявольських ріжок, хвостів та інших атрибутів «хелловінського» дрес-коду. А в аудиторії студентка в образі Жінки-кішки пропонувала гостям випити «пунш Дракули».


«Роль нечистої сили у кіномистецтві» – таку центральну тему обрали студенти для свого креативного практичного заняття. Головною координаторкою та натхненницею дійства стала викладачка Світлана Федонюк.

«Місяць тому я не думала, що буду цим займатися, але, ставши викладачем, вирішила зробити практичне заняття саме в такому форматі. Коли я побачила ці палаючі очі та фантазію, я зрозуміла, що мої погляди дещо застаріли, – зізнається викладачка. – Хелловін – це в першу чергу культура. Україна – не настільки цнотлива нація, як нас навчають релігійні діячі. Ми маємо бути модерними та брати приклад з країн, які досягнули високого рівня культурного розвитку», – вважає Світлана Федонюк.


В рамках заходу студенти перевтілилися у найвідоміших персонажів Хелловіна – графа Дракулу, Смерть, Мертву наречену, Жінку-кішку та інших.

Студентка Оля Мірчук обрала для вечірки образ Мертвої нареченої. Каже, грим допомогла зробити знайома художниця, на його сторення пішло хвилин сорок.

«Ми вирішили влаштувати такий захід, аби показати, що у Хелловіні немає нічого поганого і його мають святкувати в Україні. Зараз багато хто ставиться негативно до цього свята», – каже студентка.

Після того, як студенти представили своїх персонажів, ведучі свята влаштували конкурси для присутніх. Зазначимо, що захід відвідали не лише студенти, але і викладачі вишу.

Що відбувалося на Хелловін-вечірці у СНУ ім. Лесі Українки – дивіться на фото «Таблоїда Волині»:


***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

5
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter