«Ліквідувати домашні завдання!», – відома українська телеведуча агітує до радикальних змін

30 Серпня 2019

Відома українська телеведуча Алла Мазур опублікувала пост #СТОПДОМАШКА, у якому запропонувала ліквідувати вислів та поняття «домашнє завдання».

«Тут новий навчальний рік вже на порозі. І у нас з Артемом радикальна пропозиція до Міносвіти і Нової української школи #НУШ. Давайте ліквідуємо вислів "домашнє завдання" – і саме поняття разом з ним! І повернемо мир, любов, дружбу, спокій і здоров'я в сім'ї мільйонів українців», – запропонувала Алла.


Телеведуча стверджує, що вдома діти повинні відпочивати, оскільки на уроках вони отримують занадто багато нової інформації.

«Хоббі, прогулянки, друзі, книги, фільми, розмови з рідними, нарешті: щоб хоч трохи відновитись і за цією школою скучити! І вранці бігти до неї з радістю!», – додає Алла.

Жінка заявила, що сенс «домашки» – перевірити себе і краще це робити в школі, де є вчитель, який зможе все додатково пояснити.

«І не буде вечірніх страждань, сонних учнів і втомлених за день батьків, термінового написання творів, малювання карт, створення проектів... І стогону в соцмережах: навіщо дітям стільки тих завдань додому?», – заявляє Алла.


Вона впевнена, що термін «домашнє завдання» спонукає вчителів задавати занадто багато вправ.

«Ніхто не пробував хірургу, наприклад – після повноцінного робочого дня запропонувати ще парочку операцій ВДОМА: щоб закріпити пройдене?», – кепкує телеведуча.


«"Нова українська школа" вже запровадила немало цікавих і правильних змін. То чи не варто змінити нам і стару термінологію? - разом зі звичками радянських часів? І замість "ДОМАШНІХ завдань" – зайнятися "САМОПІДГОТОВКОЮ"? Бо #новаукраїнська школа – це наша школа! І хочеться її любити – ще більше!», – пише Алла Мазур.


1

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter