Як обрати візок, якщо у вас з'явилася двійня

26 Березня 2020

Народження двійні – велике щастя у сім'ї. Двійнята будуть дорослішати разом і піклуватися один про одного все життя. А доки вони лише немовлята – час батьків подбати про них.

У числі потреб новонароджених і підростаючих малюків – регулярні прогулянки на свіжому повітрі. Щоб гуляти з двома дітьми, потрібен спеціальний візок для двійні. Ця потреба ставить батьків перед вибором: існує кілька типів подвійних візків, у кожного з яких – свої переваги.

Які бувають візки для двійні?

Широко відома класична модель, у якій дві люльки розташовані впритул по більшій стороні. Обох дітей можна бачити одночасно або розгорнути їх обличчям вперед. Однак такий варіант не підходить для стандартних дверних отворів, ширина яких лише 80 см при мінімальній ширині візка 86 см. Для переміщення проходом візок потрібно розбирати. Більш зручними у багатьох випадках стануть візки з послідовним розташування колисок:

• у компонуванні «паровозиком» люльки або кабіни розташовані одна за одною;
• при розташуванні «гойдалкою» малюки дивляться один на одного в положенні сидячи;
• в «етажерці» люльки розміщені послідовно, одна трохи вища за іншу, що дозволяє скоротити довжину.

Додаткові опції візків для двох

Продвинутий візок дозволяє гнучко налаштувати положення малюків на прогулянці. Залежно від моделі, можуть бути доступні індивідуальний розворот кожної з колисок, зміна висоти, кута нахилу спинки. Обираючи модель, варто уважно ставитися до габаритних розмірів і ваги візка, щоб уникнути труднощів на прогулянці.

0

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter