Про війну в Україні: Ед Ширан та Антитіла презентували спільну пісню. ВІДЕО

02 Травня 2022

Всесвітньовідомий співак Ед Ширан та український гурт «Антитіла» презентували спільний трек «2 step/Сирени обірвали наш сон...» про війну в Україні.

Про це повідомив фронтмен гурту Тарас Тополя на офіційній фейсбук-сторінці гурту.

«Пропозиція від команди Еда записати спільну пісню – це ще один вияв підтримки від народу Великої Британії й безпрецедентний вчинок, який гарантовано створить потужний імпульс.

Антитіла виконували свою роботу як військовослужбовці, нам було не просто створити і записати українську лірику й вокал у студії. Окрім того, студія Bobina Records, на якій ми зазвичай записували власні пісні опинилася під окупацією. Але завдяки Максиму Сиволапу, нашому другу і незмінному співавтору та аранжувальнику багатьох пісень, ми справилися зі своєю частиною.

В українському тексті до пісні Еда Ширана 2Step я вирішив розказати власну історію того, як для моєї родини почалася війна. І це не лише моя історія, це історія мільйонів українців, сім’ї яких розлучили, а подекуди і назавжди, жахливі бомбардування й війна», – розповідає фронтмен гурту Тарас Тополя.

Усі виручені кошти з монетизації відео на ютубі та з роялті підуть на благодійність до Music Saves UA, проєкту Всеукраїнська Асоціація Музичних Подій.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter