Привіт з 90-х: як у Луцьку створили рок-пісню, яка стала народним хітом. АУДІО

07 Лютого 2022

Луцький музикант Олександр Бортніков, який у 90-х був лідером місцевого гурту «Всім За Борт», розповів, як разом з колективом записав пісню, що згодом залунала «по всіх під'їздах України».

Аудіозаписом та історією створення композиції лучанин поділився у фейсбуці.

«На 97 рік в репертуарі "Всем За Борт" вже було близько 10 пісень і прийшов час хоча б деякі з них записати... Черга на запис була декілька місяців з-за великої кількості бажаючих на єдину в Луцьку студію "Глорія", яка мала можливість записувати живі гурти. Ледь нашкрябавши ті, в принципі, невеликі кошти, яких і так вистачило лише на 4 пісні, за день до запису я починаю хворіти... Відмовитись чи перенести запис на невизначений термін, як Ви розумієте, можливості не було... Голос пропав, температура висока, як кажуть, нічого страшного... Єдине, що змогло врятувати весь запис, так це старий рецепт для горла...
Мама поганого не навчить ! Приймаючи по чайній ложці за пів години до того як треба співати, якимсь чудом повністю зникає біль та хрипи у горлі, ну, принаймні, на годинку... Отже, за тиждень, ми зробили все що змогли... Варто почати, мабуть, саме з цієї пісні... Автор ідеї пісні Андрій Чарнецький, який прибіг до нас на репетицію з першим написаним куплетом, та зі словами : " Борт допоможи, це буде хіт...". Ми спільно написали другий та трохи підлампічили перший... Цю пісня лунала по всім під'їздам України, хоча особливої радіо підтримки вона не отримала... Навіть в Київському переході особисто слухав її в виконанні якогось вуличного музиканта, та на моє питання чи знає він чия ця пісня, він відповів що народна...», – йдеться у дописі.

2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter