«Припиніть наражати людей на небезпеку»: лучанина обурюють велодоріжки

07 Липня 2020

У Луцьку просять скасувати нанесення велодоріжок на пішохідні тротуари міста. Мовляв, вони створюють небезпечні умови як для велосипедистів, так і для пішоходів.

Відповідну петицію опублікував Микола Гончарук. Підтримати її можна за посиланням.

«Як велосипедист і як пішохід звертаюсь до влади міста: припиніть наносити велодоріжки на пішохідні тротуари. Ви робите тільки проблеми людям. Створюєте стан підвищеної небезпеки для пішоходів. Коли я велосипедист – я не можу нормально їздити по цих доріжках через те, що там постійно ходять люди. Доріжки проходять біля зупинок та дверей магазинів так, що неможливо людям не ходити по них. І люди ходять і дуже багато.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НА МІСЦІ ЦЕНТРАЛЬНОГО РИНКУ ХОЧУТЬ СТВОРИТИ АВТОМОБІЛЬНИЙ КІНОТЕАТР

Коли я пішохід – я на тротуарі не можу почуватись у безпеці, бо там постійно літають велосипедисти, які можуть в будь-який момент наїхати на мене. Мені вже на тротуарі доводиться озиратись і почуватись в небезпеці! Малу дитину неможливо пустити самостійно ходити по тротуару, бо там ганяють велосипедами!

Люди постійно ходять по цих доріжках, бо ви забрали у пішоходів тротуари, їм нема куди діватись. Припиніть наражати на небезпеку людей та створювати аварійно небезпечні ситуації.

Якщо вже робите доріжки, то розширюйте тротуари, а не забирайте їх у пішоходів, у 80 % випадків є куди розширювати. Бо це повний капець, а не велодоріжки», – йдеться в тексті петиції.

4

Читати ще

Коментарі

згідний

Повністю підтримую автора петиції. Велодоріжка повинна бути відокремлена. З таким успіхом тротуар можна прокладати по проїжджій частині і казати, що це безпечно

ага

То Пані незадоволена їжте менталітет совка і робіть висновки, а не шукайте причину в велодоріжці....

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter