Прем’єра: Geed презентував нову пісню «Хочеш я тебе обійму?». ВІДЕО
Пісня не про геройство, не про великі події — а про звичайну людську близькість, яка лікує.
11 Червня 2025
Успішно!
Нова пісня – про відчуття, яке складно пояснити, але легко впізнати.
Співак Ігор Целип презентує нову пісню про почуття, що змінює зсередини.
Трек «Хто ти» – це емоційна історія про людину, яка приходить у життя неспо-дівано, але залишає слід назавжди. Слова і музику до треку написав близький друг співака – український артист та композитор Julik. Вони разом були на благодій-ному концерті в Польщі, коли все й почалося.
«Так, пам’ятаю дуже чітко. Ми були з Юліком на благодійному концерті в Польщі, і він раптом сів за інструмент та запропонував послухати щось нове. Коли зазвуча-ла мелодія і пролунали перші слова – в мене ніби все завмерло. Було враження, що ця пісня вже давно жила в мені, просто я ще її не чув. Це не було раціональне рішення – це було відчуття, як інтуїтивне «так», коли ти просто знаєш: ця пісня твоя», – розповідає співак.
З того моменту для Ігора стало зрозуміло: ця пісня має звучати саме з його вуст. Хоча Julik спочатку планував залишити її собі, сила емоцій змінила все.
«Цікаво, що спочатку цю пісню Julik планував залишити для себе. Але коли я по-чув її — вона мене настільки глибоко зачепила, що я просто не міг відпустити. Я переконав його, що саме я маю її виконати. І, на щастя, він погодився. Для мене цей момент був дуже сильним – коли ти не просто слухаєш пісню, а відчуваєш, що це частина тебе. Тож створення пісні почалося з емоції, а вже потім ми разом працювали над тим, щоб передати її максимально щиро й точно», – ділиться артист.
Сьогодні «Хто ти» — це вже не просто пісня, а емоційний місток до кожного слухача. Вона викликає асоціації, відкриває спогади й змушує згадати, що у кожного була людина, яка залишила відбиток у серці.
Ігор не дає однозначної відповіді, про кого саме ця пісня.
«Це питання з присмаком філософії. Можливо, я її вже зустрічав. Можливо, ще зустріну. Але точно знаю одне – коли вона з’явиться, я впізнаю її не словами, а сер-цем. Бо саме про це і пісня», — підсумовує співак.