Представники SPAR Україна виступили на Міжнародному конгресі у Південній Африці. ФОТО

26 Травня 2023

У місті Дурбан та місті Умхланга в провінції Квазулу-Наталь, що в Південній Африці, 21-27 травня відбувається 66-й Міжнародний конгрес SPAR. Серед учасників – команда SPAR Україна.

Про це повідомляє SPAR UA.

В рамках Конгресу учасники мали можливість оглянути різні формати магазинів SPAR, якими керують незалежні роздрібні торговці SPAR у Квазулу-Наталь. Також послухали доповіді спікерів із SPAR Південна Африка, SPAR Австрія, SPAR Нідерланди, SPAR Німеччина, SPAR Ірландія, SPAR Велика Британія, SPAR Італія, SPAR Албанія, SPAR Хорватія, SPAR Іспанія, SPAR Норвегія, SPAR Китай, SPAR Австралія, SPAR Грузія, SPAR Швейцарія, SPAR Шрі Ланка.


«Команда SPAR Україна також представила свою презентацію на Конгресі. Ми розповіли про ситуацію в Україні та висловили щиру подяку всім партнерам SPAR, які вже понад рік активно підтримують нашу країну та громадян, допомагають нам протистояти окупантам та перемогти», – йдеться в повідомленні.

Від української команди виступав генеральний директор VolWest Group Роман Корсак.

«Ми розповіли про всі волонтерські проєкти, які SPAR Україна успішно реалізувала протягом 455 днів війни і які були неможливі без підтримки всієї міжнародної спільноти SPAR. Також поділилися безцінним досвідом роботи бізнесу в кризовий період та розповіли з якими проблеми стикалися протягом цього року війни та які рішення приймали», – йдеться у дописі.1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter