Популярний Майкл Щур потролив невдалі способи заманити туристів у Луцьк. ВІДЕО

31 Липня 2019

Популярний тележурналіст, ведучий програми «#@)₴?$0» на ютюб-каналі «Телебачення Торонто» Майкл Щур продовжує конструктивно-комічне висвітлення проблем в Україні.

Цього разу автори шоу торкнулися теми комплексу меншовартості та «пафосного неймінгу» українських туристичних та відпочинкових об’єктів, на кшталт: «вінницькі Мальдіви», «українська Венеція», «маленький Париж».

«Справа у славнозвісному комплексі меншовартості. Підсвідомо ми не можемо повірити, що в Україні є гарні місця, тому шукаємо для їхніх назв закордонні аналоги. В Україні взагалі занадто люблять порівнювати щось своє з чимось міжнародним, загальновизнаним», – йдеться у сюжеті.

Під «сатиричну атаку» Щура потрапили Вінниця, Чернівці, Ужгород, Кропивницький, Львів, Прилуки та навіть Київ.

Не оминули увагою і Луцьк, показавши уривок з відео, де місто називають «Маленьким Римом Сходу».

«"Маленький Рим"? Ну навіщо обманювати себе? Краще їхати в Луцьк не тому, що це Рим, а тому що це Луцьк! Нормальне ж місто – іди, зроби селфі з фортецею», – обурюється ведучий.

«Розумієте, мешканці Парижу ніколи не назвуть своє місто французьким Лондоном, маленьким Токіо чи навіть великими Чернівцями, бо Париж – самодостатній», – додає колега Майкла Щура Єгор Шатайло.

«Ми не до кінця віримо в те, що ми – європейська держава. І раз у раз пробігає думка: а раптом ми клятий "совок"?!», – підсумовують автори передачі.

Повний випуск «#@)₴?$0» дивіться у відео:

5
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter