Інспектор поліції затримав нападника з ножем у Луцьку
Потерпілого госпіталізували до лікарні.
28 Квітня 2025
Успішно!
Місцезнаходження хлопця досі невідоме, мобільний телефон вимкнений.
У ніч на 20 травня до поліції надійшло повідомлення про зникнення 14-річного мешканця міста Рожище – Шняка Романа Ігоровича, 2010 року народження. За словами батька, хлопець учора вранці не з’явився на заняття в освітньому закладі на вулиці Стрілецькій у Луцьку. Його місцезнаходження досі невідоме, мобільний телефон вимкнений.
Як розповідають у поліції Волинської області, правоохоронці з’ясували, що зниклий сів на автобус до Києва (Автостанція Київ), звідки, ймовірно, планував продовжити подорож у напрямку міста Дніпро.
Прикмети хлопця: зріст близько 180 см, худорлява тілобудова, коротке коричневе волосся. Був одягнений у чорну куртку з капюшоном і білими вставками, чорну бейсболку, світло-блакитні джинси, чорні кросівки. З собою мав чорну сумку для ноутбука та спортивну сумку з одягом.
Усіх, хто володіє будь-якою інформацією про місцезнаходження хлопця, просять звертатися за номерами: 050-484-53-24, 095-063-63-82 або на спецлінію 102.