Пластичний хірург з Волині врятував вроду та життя пацієнтки з численними вадами. ВІДЕО

24 Грудня 2019

Пластичний хірург Ростислав Валіхновський врятував вроду пацієнтки Віті Куртушан, яка мала вроджену патологію – пігментний невус лобної ділянки (доброякісна пухлина шкіри), деформацію носа, асиметрію молочних залоз, ожиріння першої стадії за абдомінальним типом, локальні жирові відкладення передньої черевної стінки, птоз м'яких тканин передньої черевної стінки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «СИЛІКОНОВА МРІЯ»: ХІРУРГ З ВОЛИНІ «ЗАСВІТИВСЯ» НА ШОУ ОЛЬГИ ФРЕЙМУТ. ВІДЕО

«З часу проведеного хірургічного лікування пройшло 2 роки. І наші пацієнтки – це тепер успішні та впевнені в собі жінки, які насолоджуються життям», – стверджує волинянин.

За допомогою найефективніших методів сучасної хірургії на благодійній основі хірурги клініки: видалили пігментний невус в лобній ділянці зліва, провели пересадку шкіри та реконструкцію лівої брови, видалили рубці на носі, виконали риносептопластику, відновивши нормальне дихання, зробили абдомінопластику, ліпосакцію живота та боків, ліпофілінг ділянки лоба та молочних залоз.

«Сильним роблять перемоги над собою. Інколи, для того щоб зробити перший крок – потрібна допомога. У Valikhnovski Surgery Institute ми пишаємось тим, що можемо бути цією допомогою. Найкращі результати, як завжди, забезпечила спільна робота команди клініки та команди проекту “Поверніть мені красу” на телеканалі "1+1"», – йдеться у дописі Ростислава.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter