Підозрюють у державній зраді: в Іспанії затримали проросійського блогера анатолія шарія

05 Травня 2022

В Іспанії затримано проросійського блогера анатолія шарія, якого СБУ підозрює у державній зраді

Про це йдеться на фейсбук-сторінці СБУ.

Правоохоронні органи Іспанії затримали шарія 4 травня 2022 року. Це стало можливим завдяки тісній взаємодії Служби безпеки України з Офісом генерального прокурора, міжнародними партнерами та у результаті багаторівневої спецоперації українських правоохоронців.

Це затримання – чергове свідчення того, що кожен зрадник України рано чи пізно отримає заслужене покарання, це є невідворотним.

Нагадаємо, що українська спецслужба підозрює шарія у вчиненні злочинів, передбачених двома статтями Кримінального кодексу України:

- ст. 111 (Державна зрада)

- ст. 161 (Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками).

На переконання слідчих СБУ, він здійснював протиправну діяльність на шкоду національній безпеці України в інформаційній сфері. Є підстави вважати, що анатолій шарій діяв на замовлення іноземних структур.

Докази слідства підтверджені низкою експертних досліджень, які встановили, що в інтерв’ю та виступах шарія наявні факти його підривної діяльності проти України.

Минулого року йому було оголошено про підозру.

Продовжуються всі необхідні слідчо-оперативні заходи для того, щоб ця особа відповіла за свої дії перед законом.


1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter