Під Луцьком з’явиться храм неоязичників

07 Вересня 2020

Містобудівні умови та обмеження для проектування нового будівництва храму в селі Зміїнець Луцького району затвердили наказом відділу містобудування, архітектури, інфраструктури, інвестиційної та економічної діяльності Луцької РДА.

Про це повідомляє Волинь Online.

Замовником виступає релігійна організація «Луцька релігійна громада «ЛАД» Рідної Української Національної Віри».

Цільове призначення земельної ділянки: для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій, відповідає детальному плану території села Зміїнець, затвердженому рішенням Княгининівської сільради від 7 червня 2019 року.

Гранично допустима висотність будівлі – до 18 метрів, максимально допустимий відсоток забудови ділянки – 15 %. Планувальні обмеження відсутні.

Довідково. Рідна Украї́нська Національна Віра (РУНВіра) — українська неоязичницька, рідновірська релігійна організація. Ідейним натхненником РУНВіри став Лев Силенко (1921—2008), якого вважають Духовним Учителем і Пророком, який, реформувавши стародавню (дохристиянську) віру, проголосив РУНВіру (Рідну Українську Національну Віру), віру в Єдиного Господа Дажбога

0

Читати ще

Коментарі

Алекс

Все традиційне православ'я це в минулому чисте язичництво, тільки з християнськими назвами...тому що дивного, повертаємося до першоджерел!

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter