«П'ять копійок на кілометр!»: лучанин їздить на електробайку, який він зібрав власноруч. ВІДЕО

08 Травня 2020

Лучанин Олег Бондарук їздить містом на власноруч створеному електробайку. Одна з його переваг – це економність витрат на дорогу, розповів чоловік «Суспільному Волині». Щоб проїхати 80 кілометрів, власник заправляє свій транспорт електроенергією на 3 гривні, 80 копійок.

Олег їздить дорогами і тротуарами, каже головне – дотримуватися правил дорожнього руху. Поки його електробайк не підпадає під жодне із визначень механічних транспортних засобів, прописаних у законі.

«Мене ще не зупиняли. Я маю водійські права, я знаю правила дорожнього руху. Якби це був мопед, без проблем, я б зробив (водійські права) категорію А-1», – розповідає майстер.

Олег Бондарук каже: прагнув створити легкий, маневрений, екологічний двоколісний транспорт. Найскладніше було розібратися з електронікою, підібрати правильний акумулятор. Повністю електробайк заряджається за 6-7 годин.

У кермо вмонтовані клавіші живлення, світла, повороти, важелі для обмеження швидкості, гальма. Електрозварювальні і токарські роботи допомагали виконати друзі. Сидіння надруковане на 3-Dпринтері.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter