Успішно!

Пережив 7 місяців полону: волинський прикордонник отримав нагороду від Президента

Вчора, 25 травня, заступник Голови Держприкордонслужби Сергій Сердюк вручив державну нагороду «За військову службу Україні» офіцеру Волинського прикордонного загону Сергію Шевчуку

Вчора, 25 травня, заступник Голови Держприкордонслужби Сергій Сердюк вручив державну нагороду «За військову службу Україні» офіцеру Волинського прикордонного загону Сергію Шевчуку.

Про це повідомили у Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України-Західний кордон.

«24 лютого прикордонник зустрів в Маріуполі. Туди для подальшого проходження служби приїхав з Волині за місяць до повномасштабного вторгнення. З перших днів разом з іншими військовими мужньо боронили місто від російських загарбників, далі – оборона "Азовсталі" та 7 місяців полону.

У переддень Нового року, в рамках чергового обміну полоненими, Сергія звільнили. Схудлий на тридцять кілограмів, з численними травмами він повернувся додому. А після тривалого лікування та реабілітації знову став у стрій Волинського прикордонного загону.

Указом Президента України за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, прикордонника нагороджено медаллю "За військову службу Україні".

Щиро вітаємо колегу з нагородою!» – йдеться у дописі. 

Додати новий коментар