Оновлений Tiggo тепер на Волині

06 Листопада 2020

Автомобільна марка Chery у порівнянні з іншими відомими автобудівниками є відносно молодою. Але протягом дуже короткого часу вона завоювала авторинок у Китаї і наразі розширює географію, вийшовши за межі своєї батьківщини. Бренд є доступним і в Україні, зокрема, на Волині. Щоб придбати машину, потрібно звернутися в автоцентр в Луцьку. Салон має назву «Волинь-АВТО» і є офіційним місцевим представником Корпорації УкрАВТО, яка здійснює експорт кращих автомобільних брендів в Україну.

Вдосконалення у кожному штриху

Модель Chery Tiggo 3 FL є покращеною версією попередньої серії Tiggo 3 FL. Її відрізняє елегантний вигляд передніх прожекторних фар ближнього світла. Вони регулюються відповідно до дорожніх умов. Авто оснащене протитуманними фарами прожекторного типу, що покращують видимість у складних погодних умовах. Передня і радіаторна решітки стилістично відповідають одна одній. Зроблені вони з високоякісних матеріалів Piano black.

Дверні ручки мають хромовану вставку, яка, з одного боку, надає елегантності, з іншого, виконує захисні функції. Обтічна конструкція кузова забезпечує мінімальний коефіцієнт спротиву, навіть тоді, коли автомобіль здійснює рух на великій швидкості.

Затишний і комфортний салон

Панель приладів має світло-блакитне свічення, що не напружує очі. Вона сконструйована таким чином, щоб водій мав можливість отримувати інформацію про стан авто в повному обсязі. Серед переваг водійського місця зазначимо:

• багатофункціональний руль, на якому зосереджені елементи управління опціями авто;
• шкіряне оздоблення керма, що запобігає ковзанню;
• кнопкове керування підняттям і опусканням усіх чотирьох вікон, що зосереджене поряд з водієм.

Для водія і пасажира передбачена система подушок безпеки. Авто оснащене сигналізацією, імобілайзером двигуна, кріпленням для дитячих сидінь. Встановлена антиблокувальна система гальм, яка працює в комплексі з розподіленням гальмівних зусиль. Якщо швидкість машини перевищує 120 км/год, вмикається звукова попереджувальна сигналізація. На панелі управління передбачена наявність аудіосистеми з кольоровим сенсорним дисплеєм і чотирма динаміками.

Оцініть сервіс європейського рівня

Детальнішу інформацію про Chery Tiggo 3FL ви отримаєте у менеджерів «ВОЛИНЬ-АВТО». Вони не лише нададуть необхідні консультації, але й допоможуть підібрати комплектацію, що задовольнить вас за усіма параметрами. Усі клієнти Корпорації УкрАВТО отримують якісне дилерське обслуговування. В рамках його проведення здійснюються:

• комп’ютерне діагностування;
• кузовні роботи;
• розвал-сходження;
• відновлення вузлів авто будь-якої складності, якщо вони підлягають ремонту.

Для здійснення заміни вам будуть запропоновані лише оригінальні запчастини. У рамках програми лояльності DRIVE 2U кожен клієнт автосервісного центру у Луцьку отримує бонуси, які згодом можливо конвертувати у знижки.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter