Ольга Сумська розкритикувала продюсера, який забирає частину військових коштів відомого артиста

07 Жовтня 2023

Нещодавно стало відомо, що продюсер Ігор Кондратюк забирає левову частину військової зарплатні свого колишнього підопічного Віталія Козловського, який уже декілька місяців перебуває на фронті. Кондратюк неодноразово розповідав, що Козловський досі не віддав йому величезний борг.

Про це повідомляє Вона.

Саме через борг екссуддя талант-шоу забирає військові кошти. Знаменита акторка Ольга Сумська вирішила прокоментувати цю ситуацію. Жінка вщент розкритикувала Ігоря Кондратюка. Вона повідомила, що продюсеру має бути соромно за такий вчинок. Також Ольга Сумська опублікувала новий допис, в якому висловила чимале обурення.

«Яка ж страшна ганьба! Стягувати останні гроші з воїна Національної гвардії, знаного співака, волонтера Віталія Козловського під час війни! Кондратюк давно перейшов межу в цій темі! Думали, хоча б в цей страшний час прийде до тями і зупиниться… Але ні. Продовжує ганьбитися! Чи не стануть ці гроші, які він забирає у військового, поперек горла?», – заявила акторка.

Багато підписників підтримали Ольгу Сумську та погодились з її словами. Однак, знайшлися такі, які стали на захист Ігоря Кондратюка.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter