Оксана Марченко стала хресною матір'ю відомого боксера у волинському монастирі. ВІДЕО

20 Квітня 2021

Дружина Віктора Медведчука Оксана Марченко стала хресною матір'ю відомого українського боксера В'ячеслава Узєлкова у монастирі на Волині.

Про це йдеться в новому випуску документального фільму, – пише «Вісник +К».

Хрещення відбулось у Святогірському Успенському Зимненському монастирі, що розташований у селі Зимне Волинської області.

Марченко повідомила, що її знайомі після виходу фільму просять взяти їх у святі місця. Так сталося і зі спортсменом В'ячеславом Узєлковим.

«Я зрозуміла, що з ним відбувається щось недобре, коли він попросив взяти його в Зимне», − розповіла Оксана Марченко.

Сам боксер розповів, що він втратив дружину і сина, почалися проблеми зі здоров'ям і в кар'єрі.

«Я − це оболонка, яка в середині повністю розвалюється. Всі мої спроби повернути сім'ю закінчуються, як, знаєш, хвилі б'ються об скелі. Моя колишня дружина заблокувала всі мої телефони. І зараз мене вже мій син заблокував, я навіть не можу набрати сина. Це мене вбиває, тому що я жив заради сім'ї та дітей. І я не міг поділитися ні з ким. Ти перша, хто це знає. Останні декілька років, я тобі кажу чесно, я боюся виїжджати вночі на машині, тому що у мене якесь відчуття, що я не проживу довго», – додав Узєлков..

Після важких подій в житті він попросив Марченко стати його хрещеною матір'ю і вона погодилася. Кума Путіна повідомила, що після хрещення спортсмен змінився і став іншою людиною.

«Перед нами − абсолютно нова людина. Безгрішний, чистий. Господь йому все простив. За широкою спиною мого друга тепер завжди незримо стоїть ангел-хранитель. Сьогодні Слава зробив лише перший крок. Попереду ще довга дорога довжиною в життя», − сказала Марченко.

2

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter