Одруженим волинянам пропонують другу весільну церемонію

02 Листопада 2018

Шацький районний відділ ДРАЦС пропонує волинянам провести обряди ювілею весіллі і знову відчути себе нареченими.

«Рано чи пізно приходить пора знімати весільну сукню і, здається, більше ніколи не доведеться пережити всі ці непередавані емоції найважливішого у житті весільного дня. Але не варто засмучуватися, вас і вашу другу половинку чекає ще безліч приємних моментів під час святкування річниці весілля», – пишуть на офіційній сторінці відділу ДРАЦСу.

Крім того, це допоможе внести у подружнє життя трохи нових вражень і уникнути традиційного святкування.


«Таких святкових і навіть, якщо сімейне життя склалося успішно, ювілейних дат досить багато. Зрештою, день весілля колись двох юних людей з роками перетворюється на сімейне свято всієї родини. Але, якщо ви не хочете, щоб річниця весілля була схожа на традиційне частування, де основне – їжа і напої, тоді влаштуйте другу весільну церемонію! Ніжна, романтична мелодія, святковий зал, рушничок щастя, який за роки спільного життя став сімейною реліквією, зворушливі слова обітниць – усе це нагадає вам найщасливіший день та зробить вашу річницю неповторною. А працівники Шацького районного відділу ДРАЦС радо допоможуть вам в організації цього свята»

Обряд коштуватиме в межах 300-400 гривень, і має стати пам’ятним моментом не лише для вдруге наречених, а їхніх дітей чи навіть онуків. А місцем проведення може бути не лише приміщення відділу, а і будь-який мальовничий куточок краю.


Детальнішу інформацію про проведення обрядів ювілейних весільних церемоній можна дізнатися за телефоном: 2-90-94.

4

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter