• банер чікос

«Не маю чим годувати сім’ю»: луцького тренера обурив карантин. ВІДЕО

22 Травня 2020

Тренер СК «Воїн» Андрій Зінчук записав та виклав у соцмережах відео свого обурення з приводу того, що на Волині не пом’якшили карантин. Чоловік стверджує, що засобів до існування вже немає, і так зараз живе чимало людей.

«Хотів поставити нашим чиновникам питання: чому продовжили у нас карантин? Невже статистика по захворюваності на коронавірус гірша, ніж в Києві? Ні, не гірша. Чому так зробили? Ви знаєте, вже немає за що жити. Я працюю на двох роботах і реально вже не маю чим прогодувати сім’ю, просто не маю. А треба платити за квартиру. У мене троє дітей. І я не один такий», – поділився «криком душі» тренер.

Також він переконаний, що не у всіх проблемах винен коронавірус.

«Хтось скаже, що коронавірус. Ні, це політичне рішення. На даний час я взагалі не впевнений у майбутньому України. З таким керівництвом ми хріново закінчимо. Енергоблоки зупинив не коронавірус. Вугілля закупляємо в Росії. Винен коронавірус? Ні. До нас на Волинь, де найбільше загиблих, поставили керувати луганчан і донеччан. Це коронавірус? Теж ні. Задумайтесь!», – закликав чоловік.

3

Читати ще

Коментарі

Кого

Видно шо він тупий, рівняє захворювання з Києвом, де людей більше, не має шо їсти але їздить на машині, гарно йому за кордоном, то хто тримає ?

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter