• банер чікос

Наклейки для нігтів: навіщо потрібні та як їх правильно використовувати

16 Червня 2021

Наліпки для манікюру можна наносити як на базу, так і на кольорове покриття. Ми розповіли, які існують види наклейок та чому це ідеальне рішення для манікюру.

Економія часу та ідеальний нейл-арт

Наклейки полегшують життя майстринь та їх клієнток, а також дівчат, які самостійно роблять манікюр. Наліпки або відразу закріплюють на нігтьової пластини, або спочатку розмочують, а потім переносять з паперу на нігті. По-перше, це дуже економить час. По-друге, можна швидко отримати ідеальний малюнок. Існує велика кількість різновидів наліпок. Часто їх поділяють за розміром: З малим зображенням. Ще їх називають аплікаційними. Ними можна прикрасити частину нігтя. Ті, що покривають ніготь повністю. Це хороша заміна лаку для нігтів. Вони зручні, адже їх не треба сушити. Ще один плюс – якщо їх правильно обрізати за формою нігтя, то проміжків між кольором і кутикулою не буде. Купити наклейки для нігтів можна в інтернет-магазині MAKEUP за цим посиланням https://makeup.com.ua/categorys/227459/.

Які ще бувають наклейки

Наліпки відрізняються за способом нанесення. Одні наносять сухим способом: відокремлюють від клейкої основи, інші – водним. Останні схожі на тимчасові татуювання, коли малюнок потрібно замочити, щоб клейка плівка з малюнком відокремилася від паперу. В залежності від дизайну, є дзеркальні, металізовані або фольговані наклейки, з ажурними кінчиками тощо. Бувають наліпки з малюнками та об'ємні – з 3D-ефектом. Останні підходять для текстурного манікюру. Є ще наклейки-смужки для френча, які дозволяють не зафарбовувати кінчики.

Як правильно їх клеїти

Якщо наносите малу наклейку, то перш за все, потрібно зробити манікюр, знежирити нігті та нанести базове покриття, яке буде фоном. Після того, як лак висохне, виберіть наліпки та виріжте їх так, щоб вони за розміром ідеально збігалися з нігтем. Намочіть наклейку і простежте, щоб паперова основа повністю «просочилася» рідиною. Прикладіть її до нігтів, закріпіть, а потім зніміть шар паперу. Перевірте, чи немає складок. Якщо необхідно, акуратно поправте положення наклейки апельсиновою паличкою або гумовим пушером. Зачекайте декілька хвилин, щоб плівка підсохла. Зверху нанесіть фінішне покриття. Якщо ви використовуєте наклейки великого розміру, важливо її правильно обрізати. Зазвичай це роблять апельсиновою паличкою: вдавлюють плівку в проміжок між нігтем і шкірою. Цього достатньо, щоб відокремити надлишки.

1

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter