Найдовший український рушник: у Луцьку встановили рекорд. ФОТО

31 Серпня 2021

У день 30-ї річниці Незалежності України та в день четвертої річниці створення відомого розважального комплексу «Промінь» встановили новий рекорд України.

Офіційний представник і експерт Національного проєкту «Книга рекордів України», заслужений діяч мистецтв України Віталій Іваницький зафіксував історичний факт – 625 дітей разом з батьками створили найдовший на папері український рушник, який складався з різних індивідуальних візерунків намальованих на листках формату А4. Його довжина – 187 метрів 50 сантиметрів, – пишуть на сайті.

У вітальному слові з нагоди цієї події директор розважального комплексу «Промінь» Костянтин Магера щиро привітав усіх з подвійним святом і висловив сподівання, що цей рекорд стане своєрідним стимулом створення подальших хороших справ на майбутні роки у нашій Незалежній Україні.

Від імені усіх працівників Національного проєкту «Книга рекордів України» Віталій Іваницький теж сердечно привітав розважальний центр «ПРОМІНЬ» і місто ЛУЦЬК з цим досягненням, яке увійшло в історію нашої славної України, саме у День 30-ї річниці незалежності української держави.1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter