Надя Дорофєєва виконала останню волю загиблого українського захисника. ВІДЕО

20 Лютого 2023

Українська співачка Надя Дорофєєва виконала останню волю свого прихильника, комбата 72-ї бригади Андрія Верхогляда. Виконавиця взяла участь у врученні посмертно захиснику звання підполковника

Про це передає ТСН.

За життя військовий постійно жартував, що хоче, аби ці погони йому вручила співачка Надя Дорофєєва. Командир піхотинців переказував родині, що саме під одну з її пісень йому найкраще вдається палити русню.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «ВОТСАП»: НАДЯ ДОРОФЄЄВА ВИПУСТИЛА НОВУ ПІСНЮ. ВІДЕО

За словами дружини українського захисника, вже під час повномасштабного вторгнення чоловік розповів їй про прикмету перед боєм:

«Є в нас на війні одна штука. Намічається бій, колона йде, ми дивимося кліп Наді Дорофєєвої "Горит". "Горит русня", воно під це підходило. Послухали "Горит" і бій буде класний, все буде чітко», – переказала дружина бійця його слова.

Тож дружина героя вирішила виконати його останню волю. Андрій Верхогляд у 72-й бригаді імені чорних запорожців дослужився до командира батальйону і запам'ятався всім як надзвичайно весела людина. На 27-й день народження Андрію друзі організували привітання від співачки. Перше, чим він похвалився, це привітанням від Наді Дорофєєвої.

Тоді він вигадав і переповів друзям, як саме отримуватиме чергове військове звання: «Я вже шуткую, з пацанами жартуємо, що коли мені будуть вручати підполковника, то вона буде мені вручати підполковника», –казав тоді військовий.

Майор Верхогляд загинув у червні 2022-го, але в січні цього року йому надали звання підполковника. Родина не забула бажання Андрія і вирішили, а що як співачка погодиться вручити погони.

Про заповіт героя Надії Дорофєєвій розповіла ТСН. І співачка одразу погодилася. Виконавиця приїхала до рідного міста Андрія Звягеля, де познайомилася з його родиною і де відбулася церемонія вручення посмертно звання підполковника бійцю.


1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter