На Волині з'явився новий творчий колектив. ФОТО

26 Листопада 2021

У Нововолинському палаці культури місцеві музикантки провели творчий експеримент: зіграли концерт для всіх поціновувачів класичної та сучасної музики.

Подія відбулася 22 листопада. Ексклюзивно для Район.Іваничі інформацією про виступ поділилися учасниці новоствореного тріо.

«Нас об‘єднала любов до музики та творчості. Мета створення колективу – познайомити людей з інструментами класичної музики, а також показати, якою різнобарвною та цікавою вона буває», – розповідають музикантки.

Зі слів учасниць тріо, вони виконують не лише забуту класику, але й цікаві обробки відомих хітів, кавери на сучасні пісні різних виконавців. До колективу входять: Яна Радіон – солістка тріо. Катерина Чушкіна – піаністка. Наталія Вдовіна – друга скрипалька.


«Ми всі навчаємо дітей та працюємо в Нововолинському палаці культури. Ми також учасниці камерного оркестру «Елегія». Тепер вирішили створити власне музичне тріо», – розповіла жінка.

Зі слів музиканток, у Нововолинському палаці культури провели, так би мовити, творчий експеримент. Це був пробний виступ. На якому відзняли промо ролик. Паралельно організували фотосесію для початку діяльності колективу.


Жінки народилися, виросли та проживають у Нововолинську. Вони – випускниці місцевої музичної школи. Двоє з них залишилися там працювати, одна з колег викладає у Володимирі-Волинському.

«Плануємо і надалі виступати, як в Нововолинську, так і за його межами. На разі чекаємо на відео з нашого останнього виступу та на фото. Є багато планів, починаємо їх втілювати в життя», – зазначила Яна Радіон.

Також учасниці колективу додають, що мета початку їхньої діяльності – популяризація класичної музики серед молоді та можливість розширити та покращити творчі уподобання місцевих мешканців.


2

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter