На Волині власник закладу змінив напис російською на фасаді. ФОТО

25 Квітня 2022

Власник закладу, на фасаді якого був напис російською мовою, переклав та написав його українською.

Фото напису вже українською мовою з журналістами Район.Шацьк поділився власник Владислав Вовк.

Днями, читачка надіслала на адресу видання фото, на якому чітко видно фразу «Ты это, заходи если че…».

«От що з цим робити? Війна до шацьких людей ще не дійшла за 8 років... Я знаю історію цього мультика....але цей напис мовою окупанта сьогодні недоречний», – писала очевидиця.

Власник закладу відгукнувся та в соцмережах оголосив, що готовий замінити напис, однак шукав людину, яка змогла б допомогти.

А вже напередодні Великодня на фасаді з'явився напис українською.

«Перемалював та доробляється ще одна робота. Маю що сказати, але не маю бажання та часу розписувати тут свою думку, на відміну від деяких, яким немає чим зайнятися та чіпляються до усього що їм попаде на очі. Кому цікаво почути якийсь коментар на рахунок цього, я кожного дня на місці, номер телефону на дверях», – прокоментував журналістам власник закладу.


2

Читати ще

Коментарі

Експерт

Та то капець, взагалі! 15 років розстрілу йому і ще 20 - таборів! Як він насмілився написати на фасаді цитату з культового мультфільму українського режисера Володимира Дахно! Скотина, не інакше! Я вам більше скажу! Там би з Т.Г. Шевченко розібратися! Писав, паскуда, російською мовою! Але і те все - дрібниці! Я би, для початку, відмовився від російського, прости Господи, ГАЗУ і грошей, які москалі нам за транзит цієї гидоти в братську Європу платять. Криваві ж гроші, нє? Треба про це скрізь писати і по кілька разів на день! Закликати українців переходити на український торфобрикет, наприклад. Ну а що? Державну програму "По п'єцу в кожну хату" запустити і по фурі торфобрикету на брата! Ото була б справжня енергетична незалежність! А ще, перед тим, як до людей за якусь хєрню чиплчтись, - війну ворогу об'явіть для початку! Ідіоти!

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter