На Волині влаштували драйвові автоперегони 

29 Жовтня 2020

На закритій території аеродрому села Крупа 25 жовтня влаштували великі автоперегони.

Про це повідомляють на сайті Луцької міської ради.

Перегони були організовані на кшталт зарубіжних щотижневих трек-днів, вхід та реєстрація учасників була безоплатною. Організатори заходу: ГО «Волинським Автомобільно - Мотоциклетним Клубом - West Level» та ГО «Об’єднання жінок за кермом «Я Водійка» за сприяння та підтримки управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради. Дійство було проведене з дотриманням усіх карантинних норм та норм безпеки при організації масштабних авто-мото спортивних змагань.

Ранковий туман не став на заваді при організації. Змагання розпочинались об 11:30. Перед участю кожен учасник мав пройти процес реєстрації, після отримання особистого номера, учасники мали змогу ознайомлення з трасою, яке тривало на протязі півтори години. Далі всіх водії чекав Брифінг, на якому кожен був ознайомлений з правилами поводження на трасі та проходження «бойового кола». Точність часу проходження траси фіксувались з використанням професійної телеметрії.

Даний івент об’єднав жінок водіїв, професіоналів та аматорів. Змагання були організовані з дисципліни Джимкхана. Дисципліна - Джимкхана має на меті проходження траси з перешкодами на час. Участь можна було прийняти як на звичайних авто, так і на професійно дообладнаних.

Захід відвівало близько 600 глядачів, серед них були гості з інших областей Тернополя, Львова, Рівного. Зареєстрованих учасників змагань 16 – дівчат та 22 хлопців.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter