На Волині вандали зіпсували зелені скульптури. ВІДЕО

22 Жовтня 2021

Днями у ковельському парку культури і відпочинку імені Лесі Українки юні вандали виламували топіарні фігурки ведмедів, які не так давно встановили у місті.

Про це повідомила на своїй фейсбук-сторінці написала директорка комунального підприємства «Ковельські парки», депутатка міської ради Віра Федосюк, пише «Ковель media».

«Ось і проявили себе перші ВАРВАРИ нашого міста. Ще тільки тиждень пройшов від тоді, як встановили топіарні фігури, а сьогодні уже вирвана лапка ведмежа з туєю. І це все – наша молодь!!! Виставляю відео і фото, можливо хто впізнає цих вандалів. Давайте зробимо їх відомими на усю Україну, щоб надалі не піднялась рука таке вичворяти. Якщо батьки взнають своїх дітей – запрошую на виправні роботи в парк по прибиранню листя», – йдеться у дописі.

Перша камера відеонагляду зафіксувала, як вандали виривають фігурку ведмежа. На відео з другої камери видно, як ті, що вирвали топіарного ведмежа, прийшли позувати з ведмедем-батьком.

«Але і просто сфотографуватись вони не вміють – треба вилізти двом хлопчурам на верхівку каркасу!!!! Дякувати Богу і нашим топіарникам, що зробили фігури міцніші, ніж завжди, а то і тих у громаді могло не стати», – зауважила Віра Федосюк.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter