На Волині обрали директорку Центру культурних послуг. ФОТО

07 Липня 2023

Завершився конкурс на посаду директора комунального закладу «Центр культурних послуг» Ратнівської селищної ради.

Про це інформують на сайті Ратнівської селищної ради.

У середу, 5 липня, у залі засідань Ратнівської селищної ради відбулося друге засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу «Центр культурних послуг» Ратнівської селищної ради. Конкурсна комісія провела співбесіду з кандидаткою на посаду директорки цього закладу Лесею Гаврилюк. Кандидатка коротко охарактеризувала роботу новоствореного Центру культурних послуг та публічно презентувала конкурсній комісії проєкти програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.


Основні обговорювані теми: надання жителям громади якісних доступних культурних послуг, впровадження нових форм роботи, створення молодіжного центру, розвиток аматорської творчості, співпраця з громадськими організаціями, закладами та установами, що функціонують на території громади.

Таким чином конкурсна комісія одноголосно прийняла рішення – визнати Лесю Анатоліївну Гаврилюк переможницею конкурсу на посаду директорки комунального закладу «Центр культурних послуг» Ратнівської селищної ради.
1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter