На Волині батьки протестують проти дистанційного навчання. ВІДЕО

29 Вересня 2021

У вівторок, 28 вересня, у Ковелі батьки учнів ліцею №1 прийшли до свого навчального закладу і висловили протест з приводу переходу на дистанційну форму навчання директорці Тетяні Донюш.

Про це повідомляє «Ковель media».

Батьки школярів створили спільноту у Viber, де повідомили, що сьогодні зранку ініціативна група вручила директорці «заяви про припинення так званого дистанційного навчання, про надання дітям комп’ютерів», а також ще деякі заяви. Люди були налаштовані рішуче й хотіли йти в управління освіти виконавчого комітету Ковельської міської ради.

За словами батьків, Тетяна Донюш не знала що робити з тими заявами, тому запропонувала запросити на зустріч у ліцей начальника управління освіти Віктора Бичковського. Батьки погодилися.

Не на камеру сказала, що підтримує батьків, але дуже боїться якихось штрафів. Але має час подумати, що страшніше: якийсь вигаданий штраф, чи порушення Конституції. Тому сьогодні може бути в Ковелі прецедент. Максимальне об’єднання громади задля захисту прав дітей. Зрозумійте, що не можна стояти осторонь

– зазначає у дописі ковельчанка Оксана

Також повідомляється, що з ініціативи директорки ліцею №1 Тетяни Донюш та батьків вчора, 28 вересня, о 18:00 відбулася педагогічна нарада щодо розв'язання важливого питання освітнього процесу – денної форми навчання. На нараді має бути присутній начальник управління освіти Віктор Бичковський.

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter