На Рівненщині переселенці перетворили укриття на казковий простір. ФОТО

04 Квітня 2022

У селищі Володимирець, що на Рівненщині, активісти-переселенці та дітлахи перетворили підвал місцевого дитсадка на яскравий та затишний простір.

Про це пише «Район.Вараш».

Вадим Артеменко, В’ячеслав Хижняк та Ельза Сергійчук – переселенці з Києва. Війна закинула їх на Полісся. Вадим та Ельза – художники. В’ячеслав – столяр. Їхній бізнес – виробничо-творча майстерня C.I.Form – зупинився, проте у Володимирці вони зуміли спрямувати свою енергію у нове русло. Відтак дорослі ідею народили, а діти допомогли її втілити в життя.

Ховаючись від авіазагрози діти зможуть у фарбах зберегти згадку про зруйновані війною українські міста.

«Київ, Чернігів, Харків, Маріуполь – це ті міста, які уже ніколи не будуть такими, як були. Хіба на дитячих різнобарвних малюнках», – зауважують у селищній раді.

З дерева та стружкових плит у підвалі зробили кімнатку, заґрунтували стіни, створили фон та контури малюнка.

У композиції можна знайти пам’ятник Володимиру Великому у Києві, найбільший у світі і тепер знищений літак Мрія, церкви та собори, кущі та дерева. Ну і звісно місцини рідного Володимирця.

«Передати емоції дітей неможливо. Це треба бачити. Вони туди тепер біжать, ще й батьків із собою тягнуть: «Мамо, дивись, цей літак намалював я!» Хтозна, можливо цей малюнок літака надихне його у майбутньому, через років 10-15, конструювати уже справжні літаки, втілюючи в дитинстві народжену мрію», – зауважують у селищній раді.

Це панно розбірне.

«Коли війна закінчиться, ми винесемо його і розмістимо десь у Володимирці. Щоб через багато років уже дорослі колись діти могли підвести до нього свою малечу зі словами: «А це дерево малював я!»» – додають володимирчани.
0

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter