На місці «терористичного перфоменсу» у Луцьку пропонують встановити пам'ятник

24 Липня 2020

Бізнесмен Олександр Князєв пропонує встановити пам'ятник на Театральному майдані у Луцьку, де стояв автобус, пасажирів якого захопив у заручники Максим Кривош. Лучанин хоче відлити із бронзи твіт Ілона Маска щодо теракту в обласному центрі Волині. Він також додав, що до втілення ідеї готовий долучитися фінансово.

Про це він повідомив на своїй фейсбук-сторінці:

«Луцьк потрапив у світові новини. І навіть скінчилося все добре: всі живі, хоч і перехвилювалися. Хлопець обрав складний спосіб реалізувати свої ідеї. Це як в тому жарті про Гітлера. Хотів, мовляв, стати художником – його не оцінили, от і отримали. Треба бути більш уважними до талантів.

В Британії є навіть спеціальна комісія, яка стежить, щоб талантам було добре вдома. Свого часу дизайнер Джон Айв образився на професора, який виставив йому погану оцінку, і покинув Британію. А згодом став пішов працювати в Apple і розробив форм-фактори для всіх їхніх продуктів. Так от, 20 років потому ця комісія позбавила регалій та звільнила того професора, бо він посприяв витоку Джонових мізків. А самого Джоні посвятили в лицарі, щоб підкреслити його британське походження.

То, може, зробімо, щоб від нас не їхали, а навпаки, приїздили подивитись на щось цікаве?

Маю ідею. Пам’ятник пересічному дневі 2020 року.

2020-й вперше з часів Другої світової об’єднав планету загальними проблемами. Об’єднав настільки, що містечко з middle of nowhere потрапило в поле уваги Ілона-наше-все-Маска. Бачили його твіт щодо луцьких подій?

Пропоную відлити цей твіт в бронзі та встановити на місці, де стояв автобус із заручниками. На згадку про звичайний день цього несамовитого року. Про всі ці події, з яких ми ніяк не виринемо. Про людей, які будують новітню історію, щодня рятують життя і для них це вже буденна робота.

Готовий долучитися фінансово. Що думаєте про це?».

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter