На березі Світязя: волинська молодь заспівала легендарну пісню. ВІДЕО

07 Березня 2022

Шацька молодь переспівала гімн січових стрільців «Ой у лузі червона калина» на березі Світязя.

Відео опублікували на фейсбук-сторінці «Шацький край».

«Є найцінніше - люди.
А навколо те рідне, що ми всі любимо - наша чудова природа, історико-культурні ресурси, зразки унікального мистецтва та містобудування, які зараз нещадно руйнують!
Але нам не шкода мурів та скла, в обставинах захисту своєї української гідності, любові, єдності, рідних та близьких. Ми здатні відбудувати ще краще!
Ми ніколи не пробачимо те, що вже неможливо буде відбудувати і відреставрувати в душах людей, яких вбиває ворог нашої нації! Знищує родинне "вогнище", дітей, мирних жителів нашої країни.
Сьогодні нам всім - не просто. Але відчай - ми не дозволимо собі!
Вокаліст гурту "Бумбокс" Андрій Хливнюк зумів підняти національний бойовий дух гімном Українських січових стрільців на фоні пам’ятки та святині міста - Софії Київської...
Молодь Шацької громади Шацька селищна рада, вирішили продовжити його ідею та передати енергію нашої пам’ятки природи - озера Світязь іншим громадам для єднання народною патріотичною піснею!
Адже у всі часи українська народна пісня підіймала дух нації, свідомість, давала наснагу, надію та віру у наших захисників, Бога та "завтра"», – йдеться у дописі.

6
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter