Успішно!

Мрій з diamant.ua: як вибрати ювелірну прикрасу, що підійде саме вам

Обрати ювелірну прикрасу, про яку ви давно мріяли, створити унікальний образ, який личитиме саме вам, потішити близьких та коханих оригінальним подарунком – все це можна зробити на diamant.ua.

Обрати ювелірну прикрасу, про яку ви давно мріяли, створити унікальний образ, що личитиме саме вам, потішити близьких та коханих оригінальним подарунком – все це можна зробити на diamant.ua.

«Ювелірна карта» – один з найпрестижніших і найстаріших ювелірних брендів в Україні, який відповідає вимогам часу. Окрім численних офлайн-магазинів у різних точках країни, клієнтів запрошують відвідати сайт мережі, за допомогою якого можна здійснити свою ювелірну мрію, не виходячи з дому.

Асортимент

На сторінках diamant.ua відвідувач знайде фантастично широкий асортимент жіночих, чоловічих і дитячих прикрас, аксесуарів на кожен день та для особливих подій.

До вашої уваги:

 • намиста і кольє; 
 • браслети;
 • кулони;
 • хрестики;
 • каблучки;
 • сережки;
 • обручки;
 • значки та брошки;
 • запонки;
 • пірсинги;
 • шпильки.


Ексклюзивні колекції від «Ювелірної карти» відкриють вам світ справжніх шедеврів ювелірного мистецтва, а весільні колекції допоможуть підкреслити ваші почуття до другої половинки та створять особливий настрій на весільних фото.

Завдяки фільтрам у каталозі сайту відвідувач може не лише шукати прикрасу за найменуванням, а й обрати метал та його колір, вагу та розмір майбутньої покупки, визначитися, з яким камінням та навіть у якому стилі та в якій тематиці має бути виріб. Також ви можете окремо переглянути прикраси для чоловіків або жінок, хлопчиків чи дівчаток.

Створити прикрасу за власним ескізом

З diamant.ua можна дати волю фантазіям. Якщо ви плануєте придбати особливу прикрасу, але не можете знайти подібну серед асортименту готових моделей, «Ювелірна карта» запропонує  виготовлення ексклюзивного виробу за вашими власними побажаннями та ескізами. Для вас можуть переробити вже готову прикрасу (змінити метал, додати інше каміння, підкорегувати розмір тощо), або ж створити повністю нову прикрасу, якій немає аналогів. Працюватимуть над втіленням вашої мрії головний ювелір і кваліфіковані майстри компанії.

Вигідно купувати або продавати

Кредит

Всім нам знайома ситуація, коли товар хочеться (або навіть необхідно) отримати якомога скоріше, але прямо зараз покупка вам «не по кишені». «Ювелірна карта» іде назустріч кожному клієнту, тому створила зручний спосіб придбання прикраси у кредит.

Працівники компанії запевняють, що процес оформлення розстрочки займе не більше часу ніж звичайна купівля. Що потрібно від вас? Лише мати платіжну картку від «Приватбанку» чи  «Універсалбанку».

Для клієнтів «Ювелірної карти» підготували три варіанти вигідного кредитування: «Оплата частинами», «Покупка частинами», «Миттєва розстрочка». Детальну інформацію про них можна дізнатися на сайті diamant.ua.

Комісія

Маєте прикрасу з дорогоцінним камінням, яку вже не носите? «Ювелірна карта» допоможе знайти для неї нового власника, а ви отримаєте достойну суму від продажу.

Фахівці компанії можуть оцінити виріб та проконсультувати вас щодо його актуальної вартості. Втім, право встановити остаточну ціну продажу лишається за вами.

Дисконтна програма

Затяті любителі вишуканості та краси, для яких ювелірний світ є простором натхнення і відпочинку, а придбання прикрас – своєрідним антистресом, можуть стати учасниками дисконтної програми «Ювелірної карти», завдяки якій ваші покупки стануть ще більш приємними. Програма передбачає знижки від 3% до 15%, а для особливо активних клієнтів – VIP-картку, що дозволяє отримувати особливо вигідні ексклюзивні знижки.

Додати новий коментар