Успішно!

Монатика звинувачують у співпраці з російським агентством у Лондоні

Організаторами концертів MONATIK, TVORCHI, ALEKSEEV є INHYPE EVENTS, які на додачу до всього ще й замовляли рекламу в російських пабліках, щоб підтягнути російську аудиторію на концерт українських артистів.

Низка українських артистів влаштовує гастролі в Лондоні у співпраці з компанією INHYPE, що має російських власників та організовує концерти російським музикантам.

Інформацією з Еспресо.TV поділилась українська активістка в Лондоні Олена Іващенко.

Переможці цьогорічного національного відбору Євробачення TVORCHI, а також музиканти Alekseev, Артем Пивоваров, Монатик та гурт Kalush orchestra, виступаючи в Лондоні, користуються послугами компанії INHYPE у співпраці з компаніями MTICKET та kontramarka.ua.

Ця компанія позиціонує себе як організатори російськомовних івентів у Лондоні. Серед їхніх клієнтів, зокрема, росіяни Нурлан Сабуров, Моргенштерн, Данила Поперечний, Баста. 


 

«У Державному реєстрі Великої Британії ми знайшли 2 компанії, в яких фігурує назва INHYPE. Компанія INHYPE EVENTS LIMITED зареєстрована 25 жовтня 2022 року росіянкою Ксенією Шувакіною, яка є директоркою та власницею компанії, хоча в бізнесі INHYPE вона давно згідно з її профілем на LinkedIn. Друга компанія INHYPE LONDON LTD заснована росіянином Андрієм Скорободіловом та білорусом Сярхеєм Міроновим. Андрій вийшов з власності компанії 12 травня 2020 року. Наразі дана компанія знаходиться в статусі "добровільної ліквідації", на зборах власників в січні 2022 року призначено ліквідатора», – зазначила Олена Іващенко.

Починаючи з 24 серпня, компанія INHYPE починає просувати у своїх соцмережах та на сайті івенти «на підтримку України» – виступи українських артистів, які приїжджають давати благодійні концерти (або просто концерти). Після початку розслідувань активістів такі івенти пізніше були видалені з інстаграму і сайту INHYPE і винесені в окремий обліковий запис mtickets.uk.

Серед українських артистів, які співпрацювали з росіянами, – Монатик, TVORCHI, Alekseev, Pivovarov, Kalush orchestra. Гурт «Без обмежень» досі доступний на вебсайті INHYPE та інших сайтах, що продавали квитки.

Організаторами концертів MONATIK, TVORCHI, ALEKSEEV є INHYPE EVENTS, які на додачу до всього ще й замовляли рекламу в російських пабліках, щоб підтягнути російську аудиторію на концерт українських артистів.
«Наша команда співпрацює по всьому світу з медіа щодо розміщення інформації про концерти. Одним із таких медіа була сторінка INHYPE, яка підтримує Україну та українські культурні заходи. Вони запропонували розміщення афіші на своїх ресурсах за кілька запрошень та лого на афіші на своїх ресурсах. Пропозиція була прийнята. Юридичних і фінансових відносин з INHYPE в нас ніколи не було, - заявили представники «Контрамарки». - На жаль, ми не мали можливості перевіряти національність усіх, хто захотів допомогти».

Вони додали, що артисти не мають жодного відношення до вибору підрядників, медіа та їх затвердження, зауваживши, що це є повністю відповідальністю компанії.

«Звертаємо увагу, що підготовка до концерту, що відбувся у листопаді, почалася ще влітку 2022 року. Компанію "INHYPEevents" засновано в жовтні 2022-го, за тиждень до концерту. До цього INHYPE було звичайним пабліком, який анонсував культурні заходи. Отже, INHYPE не могло бути організатором концерту та не мало ніяких відносин до фінансових операцій», - запевнили представники «Контрамарки».

«Контрамарка" може заперечувати зв’язок із INHYPE, але ми бачимо, що на платформі "Контрамарки" продавались та продовжують продаватись івенти, які раніше організовував INHYPE, візьмемо для прикладу концерти Даніли Поперечного та MARKUL. MARKUL, до речі, навіть попри війну в Україні продовжує виступати з концертами в Росії», - зауважила Іващенко.


 

«Міністерство культури України дає дозвіл артистам виїжджати за кордон, в тому числі у Велику Британію, для популяризації української культури та збору коштів на благодійність. Переважна більшість українських артистів користуються послугами компаній INHYPE як організаторів виступів в Лондоні, таким чином співпрацюючи з російськими організаторами та допомагаючи їм заробляти на українській культурі та війні. Ксенія Шувакіна та Сергій Миронов, директори INHYPE продовжують возити в Лондон російських виконавців, які є носіями російської пропаганди», – підсумувала активістка.

Вона додала, що лондонські активісти неодноразово звертались до українських артистів та їх менеджменту з вимогою пояснень причин співпраці з росіянами, кожного разу коментарів ніхто не надавав. Зате за цей час маскувались сліди і зникали докази.

 

 

Додати новий коментар