Міла Йовович звернулася до українців. ВІДЕО

09 Червня 2022

У рамках проєкту «Найвідоміші українці світу» відома голлівудська актриса, дизайнерка та модель українського походження Міла Йовович підтримала українців зворушливим відео.

Про це йдеться на інстаграм-сторінці ukrsongproject.

Акторка передала слова підтримки та любові для всіх українців, що переживають зараз важкий період своєї історії. Міла із болем в очах зазначила, що мільйони жінок і дітей змушені зараз тікати в інші країни та ставати біженцями. Проте українські захисники відважно б'ються проти загарбників і боронять рідну землю.

«Ми бачимо вас, ми молимося за вас і ми любимо вас. І ми вдячні вам за те, що ви боретеся за свою свободу», – зазначила зірка.

«Привіт. Мене звати Міла Йовович.
Я хочу передати послання любові і підтримки всім українцям у цей найжахливіший період їхньої історії, коли націю просто розривають на шматки, коли мільйони людей змушені тікати в інші країни та ставати біженцями, коли воїни відважно б'ються проти усього цього. Я хочу вам сказати: ми бачимо вас, ми молимося за вас і ми любимо вас. І ми вдячні вам за те, що ви боретеся за свою свободу», – йдеться у відеозверненні.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter