«Ми цінуємо довіру кожного пацієнта»: як лікують зуби у «Стоматології Єрмакових». ФОТО, ВІДЕО

02 Жовтня 2020

Лікування зубів повинно бути своєчасним, професійним та ретельно спланованим. Саме тому одна з перших послуг, яку ви отримаєте у «Стоматології Єрмакових» – план лікування. Що він містить, з чого складається та як формується розповів Роман Єрмаков, засновник та лікар «Стоматології Єрмакових».

Перший етап – огляд ротової порожнини, під час якого лікар визначає стан усіх зубів та проблемні ділянки. Оцінюється в першу чергу стан слизової оболонки, періодонту та зубних рядів.


Далі лікар створює фотопротокол, який дозволяє зафіксувати і наочно продемонструвати естетику зубів на різних етапах роботи у подальшому.


Після чого проводять аналіз даних рентген-обстеження та комп’ютерної томографії. Наступним етапом є обговорення результатів аналізу з командою, а в разі потреби залучають провідних спеціалістів України.


В заключенні пацієнт отримує найкращий, на думку спеціалістів «Стоматології Єрмакових», план лікування та декілька альтернативних. У плані прописане лікування для кожного зуба, враховуючи усі процедури та вартість.


Наявність плану лікування – це перевага, в першу чергу, для пацієнта. Чому?

1. Комплексне рішення для усунення стоматологічних проблем.
2. Можливість скласти зручний графік візитів до стоматолога.
3. Прозоре лікування, коли ви можете спланувати витрати та знатимете особливість кожної процедури.

«Ми цінуємо довіру кожного пацієнта, а тому створюємо такі умови, в яких не лише лікування буде надійним, але й комфорт та довіра залишатимуться на вищому рівні!», – запевняють у «Стоматології Єрмакових».


Якщо ви прагнете отримати сучасне та професійне лікування зубів – звертайтесь до «Стоматології Єрмакових» та отримайте здорову посмішку своєї мрії.

м. Ківерці, вул.Паркова, 13б.

Телефони:+38 095 401 66 31, +38 097 987 39 60.

https://yermakov-stomatology.com/
https://www.facebook.com/yermakovstomatology
https://www.instagram.com/clinika.ermakovuh/


0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter