• банер чікос

«Якісно підберемо тканину для вашого образу»: як у Луцьку працює магазин тканин ZigZag

09 Червня 2021

Локація: проспект Волі, 9

Магазин тканин ZigZag відсвяткував свій перший рік з відкриття. «Таблоїд Волині» завітав до них у гості та поговорив з власницею Тетяною.

Які тканини є зараз в тренді, що можна придбати в магазині та як створити образ своєї мрії – читайте далі.


– Як ви розпочали цей бізнес?

Почалося все тоді, коли я пішла в декрет. Я маю дві швейні освіти, а також – досвід пошиття одягу. Спочатку я пробувала шити жіночу білизну, але тоді у мене це не дуже виходило. В мене залишилося багато мережива, яке я згодом почала продавати в інстаграмі.

Зараз наш магазин працює з різними клієнтами по всій Україні, але частіше продаємо в інстаграмі. Також ми співпрацюємо з багатьма дизайнерами – Андре Таном, наприклад.

Ми позиціонуємо себе як магазин для вечірніх, весільних суконь, костюмів, а також маємо фурнітуру. Наші плани – відкрити майстерню з пошиття одягу.

– Які тканини зараз є найактуальнішими?

– Тваринні принти. Також наші клієнтки обирають яскраві кольори: неоновий зелений, рожевий.– Які ваші фішки?

– Наша фішка – тканина зі стразами, бахрома зі стразами та вишиті бісером та паєтками сітки. Ми замовляємо з фабрик у Китаї та маємо один з найбільших асортиментів в Україні.


Також ми можемо підбирати фурнітуру для образу: коли клієнт приходить з картинкою чи фотографією, яким має бути образ, то наші продавці з радістю допоможуть втілити його в життя.

Почуємо, порадимо, підберемо – і всі залишаються задоволеними.2

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter