Мережа супермаркетів SPAR Україна отримує гуманітарну допомогу зі всього світу. ФОТО, ВІДЕО

08 Березня 2022

Мережа супермаркетів SPAR Україна прийняла гуманітарну допомогу від партнерів з 14 країн світу. Вся продукція прибула на центральний розподільчий склад у Луцьку, звідки буде розвезена по регіонах, які найбільше постраждали від військових дій.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці SPAR UA.

«У згуртованості наша сила! Коли ми всі працюємо та об’єднуємо зусилля задля однієї мети – зберегти наших людей, нашу землю та свободу!
Друзі, сьогодні ми отримали перші дві фури (30 тонн) з гуманітарною допомогою від наших партнерів SPAR зі всього світу та центрального офісу SPAR International. Очікуємо ще більше найближчими днями.
Вся Європа, увесь світ об’єдналися, щоб зібрати для України необхідні продукти харчування, засоби особистої гігієни, лікарські засоби та набори першої медичної допомоги. Щиро дякуємо нашим партнерам: SPAR Грузія, SPAR Польща, SPAR Данія, SPAR Гран-Канарія, SPAR Албанія, SPAR Норвегія, SPAR Німеччина, SPAR Нідерланди, SPAR Угорщина, SPAR Швейцарія, SPAR Австрія, SPAR Ірландія, SPAR Італія, SPAR Іспанія.
Вся продукція прибула зараз на центральний розподільчий склад, який знаходиться у м. Луцьк, на території Групи компаній «Вілія», де вона одразу, не фасуючись, перевантажується та розподіляється у регіони, які найбільше постраждали від російської агресії. Далі волонтери, а також представники благодійних громадських організацій її групують та передають безпосередньо людям, які найбільше потребують.
Логістика налагоджена, тому вже найближчим часом наші люди отримають необхідне.
Слава Україні!», – пишуть представники мережі.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter