«Мама давала одну гривню на обід»: луцька бізнесвумен про свою історію успіху. ВІДЕО

26 Вересня 2023

Бізнесвумен та майстриня перманентного макіяжу Юліана Дружиніна розповіла свою історію успіху. У інтерв'ю лучанка описала дитинство, з чого починався її ріст в кар’єрі, сім’ю, команду, нову покупку авто.

Відео вона опублікувала на власному ютуб-каналі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЛУЦЬКА БІЗНЕСВУМЕН ПОКАЗАЛА СВОЄ НОВЕ ЕЛІТНЕ АВТО. ВІДЕО

«Я згадую, як мама давала одну гривню на обід в школу. Я все одно ту гривню відкладу десь на маршрутку, щоб поїхати кудись. Все життя мріяла піти в художню школу, десь на танці ходити.

Коротше, ходила я скрізь, куди можна було, і де було безплатно. Не давали навіть на дорогу, на маршрутку. Коли я пішла в модельне агенство, я ходила пішки, але це трохи треба було пройтися: ми жили на "балці", а треба було в центр йти. Я пішки всю дорогу йшла, бо мені там подобалося, я займала перші місця, в 99-му році стала юною фотомоделлю. Мені тоді подарували вперше фотоапарат Canon на плівці.

Знаєш, мені завжди дівчата кажуть: "Ви так гарно малюєте, техніку таку використовуєте". Через це печальне дитинство, коли я не мала навіть розмальовок, а малювала їх собі сама, а потім їх розмальовувала. Можливо, тут технічно я і виросла, можливо, так треба було...

Але я так старалася малювати, що потім приходила в школу і могла перемалювати боковий образ того, з ким сиділа. Кожного учня, свого однокласника», – додає бізнесвумен.

Також Юліана розповіла, як починала свою кар'єру з нарощення нігтів і просила за ці послуги 100 гривень.

«Я приймала людей на зйомній квартирі. У мене був маленький столик: звичайний, письмовий», – пригадує лучанка.

Бізнесвумен зізнається, що у 17 років придбала кіоск за 400 доларів, який знаходився у дворі біля будинку її мами.

«Я спочатку завжди хотіла побачити плоди праці – на що ти заробляєш. У мене був скутер, який я віддала брату. Я виходила і розуміла, що от сама на нього і заробила.

Тоді я надіялася, що розширюся: зроблю магазин чи кафешку. Мені навіть це снилося. Але ще я розуміла, що на товар теж треба гроші, тому потім у кіоску я почала пиляти нігті. З тих грошей я все вкладала у товар. Зрозуміла, що то не моє, почала далі розвиватися: вії, нарощення волосся. Зробила собі у дворі добудову, переробила на салон.

Зробила гарно: все по-дівчачому, гарно облаштувала і почала робити перманент», – каже Юліана.

Більше – дивіться на відео.

8
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter