Львівська бігунка розповіла, чим її приємно вразив Луцьк

16 Серпня 2020

Для львів’янки Роксани Бондаренко біг – це більше ніж просто хобі, це спосіб життя. Свій черговий виклик – командний чемпіонат України на 10000 метрів – дівчина прийняла у Луцьку.

Емоціями від міста вона поділилася на сторінці в інстаграмі за кілька годин перед забігом.

«Місто Луцьк приємно дивує не тільки своєю чудовою місцевістю , а й стадіонами, на яких надзвичайно приємно тренуватись. Вже за лічені години бігтиму ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ на 10000 метрів. Хвилювання мене переповнюють, але вірю в те, що все дай Боже, пройде чудово і завершиться з запланованим часом!», – йдеться у дописі.

Враженнями Роксана також поділилася і після забігу:

«Вперше в моїй біговій історії я бігла по доріжках 10км. Це був неймовірний досвід! Це були незабутні враження!Це було надзвичайно круто, мені любительці бігу по шосе на довгі дистанції бігти з кращими атлетами УКРАЇНИ, та прибігти далеко не остання!».

Командний Чемпіонат УКРАЇНИ НА 10000 метрів. Вперше в моїй біговій історії я бігла по доріжкам 10км. Це був неймовірний досвід!Це були незабутні враження!Це було надзвичайно круто, мені любительці бігу по шосе на довгі дистанції бігти з кращими атлетами УКРАЇНИ, та прибігти далеко не остання! Це вже перемога, хоч і не та що очікувалась. Фінішувала і вже чудово, з часом 10 КМ 41:37:26! Вроді і почала як планувалось перші 3 КМ 3:55-3:57, а на четвертому КМ таке враження було , що мене хтось назад тягне

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter