Луцьку бізнес-тренерку зворушили собаки в кав’ярні. ФОТО

10 Січня 2019

Луцька бізнес-тренерка Людмила Пенцак на власному сайті пише відгуки про місцеві заклади. Топовим місцем у одній з публікацій вона назвала кав’ярню «Франс.УА» на проспекті Соборності. Жінку зворушили собаки, які отримали змогу погрітися в лютий мороз на терасі.

Людмила Пенцак написала:

«Я ніколи не асоціюю себе з маркетингом, але просто обожнюю різні прояви соціального маркетингу. Те, чим я буду з вами ділитися, — це далеко не спланований та не обдуманий соціальний маркетинг. Але результат — все одно говорить про себе.Перегляньте, будь ласка, ці фото і ми продовжимо».

«Я не являюся навіженим представником захисту тварин, але погодьтесь — це так мило! Зрозуміло, що ні працівники кафе, ні власники кафе, тих собачок сюди не запрошували, але ж і не проганяли! Працівники, швидше за все навіть не бачили, що песики там прилаштувалися. Проте ця ситуація була такою «теплою» на фоні морозного дня. Багато хто з перехожих оглядався і також звертав увагу на цих песиків. Давайте будемо трішки добрішими, як «Франс.УА» до песиків. Це ж так просто!», – додала Людмила Пенцак.

Власниця закладу Юлія Грицюк розповіла «Таблоїду Волині», що теплий відгук бізнес-тренерки читала. Пані Юлія підтвердила, що собачки й справді гріються у «Франс.УА» і ніхто їх не виганяє. Власниця закладу навіть розповіла, що один з песиків забіг на це місце на Різдво, тож чотирилапого довелося «визволяти» одному з працівників 7 січня.

Щодо реакції клієнтів, то Юлія ситуацію пояснила так: «Ми песиків не виганяємо. Більшості клієнтів це подобається, комусь, звісно, ні. Але тим, хто хоче навіть покормити цуциків, ми це зробити не забороняємо».

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

3

Читати ще

Коментарі

Валік

Купіть бізнес-тренеру телефон бізнес класу з нормальною камерою

лучанка

Молодці. Якщо будемо з любовю відноситись до тварин будемо жити краще.

камо грядеш

тільки мене хвилює питання гігієни?

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter