Луцький ЦНАП «розрісся» до ще одної філії

17 Грудня 2021

У Луцьку відкрили нову філію ЦНАПу за адресою вул. Ковельська, 53.

Про це повідомляють на сайті Луцької міської ради.

«Філософія ЦНАП – максимальний доступ і зручність для тих, хто потребує адміністративних послуг, - зазначив під час відкриття заступник міського голови, керуючий справами виконкому Юрій Вербич. – Територіально громада значно розширила межі за рахунок долучення прилеглих громад, тому виникла необхідність спростити шлях жителів до отримання послуг. За ініціативи міського голови Ігоря Поліщука у листопаді цього року відкрили філію на проспекті Соборності, а тепер ще у цьому мікрорайоні».

За словами голови Луцької районної ради Олександра Омельчука, приміщення для ЦНАП підготували впродовж трьох тижнів. Наразі тут для зручності відвідувачів — світла, простора, сучасна зала. Послуги надаватимуть чотири кваліфікованих адміністратори.

«Мешканці мікрорайону та прилеглих сіл швидко, сучасно і комфортно зможуть скористатися допомогою адміністраторів у реєстрації місця проживання, поданні документів для отримання соціальних допомог, зокрема, послуги “єМалятко”, реєстрації об’єктів нерухомості, оформлення земельних відносин і дозвільних документів тощо», – розповіла директор ЦНАП у місті Луцьку Лариса Карп’як.

Ще однією функцією філії буде навчання людей цифрової грамотності — адміністратори допомагатимуть відвідувачам зареєструватися, замовляти послуги на платформі Дія, навіть завантажувати сертифікати.

«Ця платформа Міністерства цифрової трансформації суттєво вивільняє час кожного в отриманні послуги, бо об’єднує всі структури в єдину зручну й дієву онлайн-систему», – переконана Лариса Карп’як.

Філія працюватиме у понеділок-четвер з 8.00 до 17.00, у п’ятницю — з 8.00 до 15.45. Технічна перерва — 12.00-12.45. Телефон для консультацій: (0332) 787772.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter