Луцький тренер розповів, чим загрожує недосипання

13 Березня 2020

Луцький тренер з інстаніком edward_suroviy розповів своїм підписникам, чим загрожує недосипання.

За його словами, при хронічній нестачі сну протягом місяців або років людина пристосовується до того, що її стан погіршується, працездатність знижується, пильність втрачається, а запас енергії тане.

«Ці знижені показники тепер стають для людини нормою, новою точкою відліку. Люди не в змозі усвідомити, наскільки систематичне недосипання впливає на їх розумові здібності і фізичне здоров'я. Ще рідше вони усвідомлюють безумовний зв'язок між першим і другим.

Розрахунок середнього часу сну показує, що мільйони людей проводять роки свого життя в стані неповного психологічного і фізіологічного функціонування. Такі люди в силу усталеної звички недосипати просто не можуть досягти максимуму свого розумового і фізичного потенціалу», – зазначає тренер.

Також він не довіряє тим, хто стверджує, що мало спить і при цьому добре почувається.

«Шістдесят років наукових досліджень не дозволяють мені повірити людині, яка говорить, що може прекрасно обійтися чотирма-п'ятьма годинами сну. Зараз у мене такий режим дня, що сплю по 6 годин і почуваю себе не найкраще, для гарного самопочуття мені потрібно 7-8 годин. Давайте перевіримо, хто скільки спить і скільки вам потрібно, щоб почувати себе добре», – йдеться у дописі.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter