Луцькі тролейбуси їздитимуть у Чехії

26 Квітня 2021

Українському виробнику автобусів та тролейбусів «Богдан» вперше вдалося проникнути на ринок Чехії: вони поставлять 6 тролейбусів. На тендері вони змагалися зі Skoda.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Bogdan Corporation.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «ЗНАХОДЯТЬСЯ ЯКІСЬ АБОРИГЕНИ, ЯКІ ПЛАТЯТЬ ГОТІВКУ»: ЛУЧАНИНА ОБУРИВ «ЛАЙФХАК» ВОДІЯ МАРШРУТКИ

«Підпис контакту випливає з даних у реєстрі договорів. Покупка фінансуватиметься за допомогою європейської субсидії. Згідно з контрактом, це буде тролейбус BOGDAN T70120, який повинен бути доставлений протягом 14 місяців. Це буде двовісний низькопідлоговий частковий тролейбус, який може частково виїжджати за межі контактної мережі. Значна частина тролейбуса повинна мати чеські деталі, наприклад обладнання Cegelec.

Чесько-українська асоціація перемогла Škoda Electric у конкурентній боротьбі: за шість тролейбусів вона заявила 71,4 мільйона крон, Škoda своєю чергою - 82,74 мільйона крон. Таким чином, один тролейбус коштує 11,9 мільйона крон, у випадку з Škoda 13,7 мільйона крон.

Контракт був підписаний майже через рік після того, як транспортна компанія "Іглава" оголосила асоціацію переможцем.

Дешевші тролейбуси для міст Чехії.

DPMJ раніше заявляв, що буде розміщувати тролейбуси на лініях, які зараз забезпечуються лише автобусним сполученням. Очікується розгортання на лініях 3, 12 та 10, а також тролейбусної лінії С.

Порівняно невелике замовлення - це прорив, який повинен принести транспортним компаніям значне зменшення ціни при закупівлі тролейбусів. До цього часу протягом багатьох років лише Škoda Electric вигравала контракти на поставку тролейбусів. Прихід українського виробника, а тепер і компанії SOR Libchava почав призводити до значного зниження цін, як показав нещодавній конкурс у Брно. У ньому Škoda пропонувала зчленовані тролейбуси за цінами, за якими рік тому постачала лише коротші 12-метрові машини», – йдеться у дописі.

2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter