Луцькі рятувальники отримали спецавтомобіль з Німеччини. ФОТО

10 Серпня 2022

У Луцьку рятувальники отримали спеціальний аварійно-рятувальний автомобіль від німецьких партнерів.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Головного управління ДСНС України у Волинській області, передає ІА Конкурент.

У середу, 10 серпня, у 25 Державній пожежно-рятувальній частині міста Луцька відбулося вручення спеціального аварійно-рятувального автомобіля Mercedes-Benz 1120AF співробітникам 1-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Волинській області.

Ключі від техніки рятувальникам вручив луцький міський голова Ігор Поліщук та подякував за цілодобову готовність прийти на допомогу людям у будь-яких надзвичайних ситуаціях та надійну службу, цінність якої в умовах сьогодення українці розуміють як ніколи.


Поповнення автопарку рятувальників технікою європейського зразка стало можливим завдяки сприянню Луцької міської ради та співпраці з німецькими партнерами із міста Швайнфурт.

Спеціальний аварійно-рятувальний автомобіль Mercedes-Benz 1120AF призначений для доставки особового складу та обладнання до місця ліквідації надзвичайних ситуацій, зокрема під час ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод, повеней, завалів, буревіїв.
Техніка також укомплектована спеціалізованими мотопомпами для ліквідації аварій з витоком хімічно небезпечних речовин, пально-мастильних матеріалів, олійних продуктів тощо.
До спорядження також входить гумовий човен для роботи на воді та шанцевий інструмент для надання технічної допомоги різного характеру.

Автомобіль, отриманий у якості гуманітарної допомоги від міста Швайнфурт, буде в бойовому розрахунку одного з підрозділів 1-го Державного пожежно-рятувального загону м. Луцька.


2
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter