Луцькі маршрутки №19 та №22 їздитимуть по-новому

18 Серпня 2021

У Луцьку продовжили два автобусні маршрути. Відтепер автобус № 19 їздитиме до сіл Дачне та Жабка, а № 22 – до села Княгининок.

Відповідне рішення ухвалив виконком Луцькради, пише ІА «Конкурент».

Рішення ухвалили на підставі звернень пасажирів. Окрім того, на автобусному маршруті № 19 збільшили кількість автобусів. Тепер на маршруті їх курсуватиме 6 одиниць. Маршрут № 19 проходитиме такими вулицями та проспектами: Окружна, Дружби Народів, Бенделіані, Станіславського, Окружна, Львівська, Червоного Хреста, Ковельська, Глушець, Паркова (Словацького, Богдана Хмельницького), Винниченка, Василя Мойсея, Перемоги, Соборності, Гордіюк, Конякіна, Карбишева, Наливайка, Івана Богуна, Ківерцівська, село Прилуцьке (село Дачне, село Жабка), село Сапогове (місця міжзмінного відстою у селах Прилуцьке та Сапогове та на вулиці Окружній біля ПАТ «СКФ Україна»).

Маршрут № 22 пролягатиме такими вулицями та проспектами: село Княгининок, село Милуші, Ковельська, Глушець, Паркова (Словацького, Богдана Хмельницького), Волі, Винниченка, Василя Мойсея, Перемоги, Соборності, Гордіюк, Конякіна, Карбишева (місця міжзмінного відстою на вулиці Карбишева та у селі Княгининок (Центральна площа).

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter