Луцька школа ThinkGlobal оголошує конкурс стипендіальної програми

02 Березня 2021

Інноваційна школа «ThinkGlobal Луцьк» надає можливість талановитим, здібним та перспективним учням 7-9 класів безкоштовно здобути високоякісну середню освіту, розвити лідерські навички, відвідувати цікаві гуртки в межах школи.

Стипендіальна програма – це грант, який повністю покриває вартість навчання у школі ThinkGlobal Луцьк.

Анкету-заявку можна заповнити за посиланням.

На учнів чекає:

- забезпечення навчально-виховного процесу;
- усі необхідні підручники та дидактичні матеріали;
- користування особистим ноутбуком, який щодня задіяний у навчанні.

«Це наш перший досвід надання стипендіальної програми, але ми віримо, що це стане нашою доброю традицією і зі зростанням школи, будуть зростати й стипендіальні місця. Гасло нашої школи – "Змінюємо світ разом з ThinkGlobal!". Ми щиро віримо, що саме діти – це рушійна сила змін в країні та в цілому світі! Саме тому ми хочемо підтримати здібних та талановитих учнів – надати можливість безкоштовного навчання у школі ThinkGlobal Луцьк. Таланти можуть бути не лише академічні, але й творчі чи соціальні. Ми відкриті до усіх проявів унікальності. Крок за кроком, разом з вами, ми розвиваємося, зростаємо та вдосконалюємось. Гарна новина: окрім гранту, буде також розігруватись приз – планшет від Apple, для ще більш продуктивного та цікавого навчання. Бажаємо успіхів! Не соромтесь розкрити на відеовізитівці усю свою унікальність та креатив!», – каже кураторка проєкту стипендіальних програм Лілія Данилюк.

Навчальні програми враховують вимоги держстандарту, а також доповнені авторськими навчальними матеріалами з урахуванням кращих освітніх практик Канади, Фінляндії, Сінгапуру. «ThinkGlobal» передбачає власну онлайн платформу із навчальними матеріалами, оцінюванням та коментарями вчителів із доступом як дітям, так і батькам, а також кабінет для родин із документообігом та розкладом.

Родини бачать, що відбувається в школі в режимі реального часу. Проєктна робота в командах, творчі завдання, публічні виступи, консультації психолога. Продовження стипендіальної програми на наступні роки можливе за умови навчання студентом на «відмінно».

Зауважимо, що грант не покриває витрати на харчування.

Детальну інформацію про умови конкурсу шукайте на сайті «ThinkGlobal Луцьк».

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter