Луцька фотографка поділилася загадковою історією звичайного шарфа

21 Листопада 2019

Фотографка Лідія Кожевнікова поділилася цікавою історією про звичайний шарф. Цей аксесуар м'ятного кольору став символом її подорожей.

Розповідь Лідія опублікувала на своєму сайті.

«Історія цього шалика розпочалася у вересні 2015 року, коли я отримала особливе "спасибі" – шарф м'ятного кольору на весіллі мого друга в Казахстані.

Спочатку ми поїхали до Великого Алматинського озера. Я взяла з собою новий шарф, тому що очікувала, що в горах буде більш холодно, ніж у місті. Колір шарфа ідеально пасував до краси озера, і це було перше фото в цій серії. До речі, ця фотографія здобула головний приз у фотоконкурсі серед фрілансерів платформи Upwork.

Переважно всі фотографії шалика були зроблені за допомогою камери GoPro, що робить кут зображення ширшим. Є лише одна біда: якщо погода погана або вже сутеніє, то ця камера не вловить рух шарфа.

Ідея цих фотографій – показати тимчасову присутність мандрівника у прекрасних місцях нашого світу: сьогодні ти можеш залишитися поруч із "братом" Гранд-Каньйону – Карінським каньйоном у Казахстані і замислитися над унікальністю природи, а завтра – опинитися в Берліні, поруч із прекрасними архітектурними пам'ятниками ...

Шарф – наче червона лінія, яка з'єднує наш присутність у світі і показує, що ми могли би бути де завгодно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «НОГИ ВІД ВУХ»: ПОРАДИ ВІД ЛУЦЬКОЇ ФОТОГРАФКИ І МОДЕЛІ. ФОТО


Ось коротке відео про те, як були зроблені фотографії шалика:


У кожному місці є своя історія. Приєднуйтесь до "банди" для того, щоб надихати подорожувати.
1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter